
214 418 ₸
W250IIIV ендірілетін кең жақтаулы био камин 85 мм қабырғаға немесе жиһазға алдын ала жасалған тауашаларға орнатуға арналған. Кең сәндік жақтау мұндай каминдерге жалпақ кең экранды теледидарға ұқсастық береді, соның арқасында олар минималистік, жоғары технологиялық (жоғары технологиялық) және лифт (лифт) стиліндегі интерьерге өте жақсы сәйкес келеді. Жалпы ауданы 25 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 20 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жылыту алаңы | 25 шаршы м |
| Каминнің орналасуы | Кіріктірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Ені | 1230 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 2.1 л |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 0.75 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылым | Ені 1230 мм. |
| Түрі | Био камин Кең жақтау |