
220 743 ₸
Кең жақтауы бар P600 кіріктірілген био камин қабырғаға немесе жиһазға алдын ала жасалған тауашаларға орнатуға арналған. Кең сәндік жақтау мұндай каминдерге жалпақ кең экранды теледидарға ұқсастық береді, соның арқасында олар минималистік, жоғары технологиялық (жоғары технологиялық) және лифт (лифт) стиліндегі интерьерге өте жақсы сәйкес келеді. Жалпы ауданы 20 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 21 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жылыту алаңы | 20 шаршы м |
| Каминнің орналасуы | Кіріктірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 3 л |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 1 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылым | Ені 1200 мм. |
| Түрі | Био камин Кең жақтау |