

238 453 ₸
Кең жақтауы бар W500V кіріктірілген био камин 85 мм қабырғаға немесе жиһазға алдын ала жасалған тауашаларға орнатуға арналған. Кең сәндік жақтау мұндай каминдерге жалпақ кең экранды теледидарға ұқсастық береді, соның арқасында олар минималистік, жоғары технологиялық (жоғары технологиялық) және лифт (лифт) стиліндегі интерьерге өте жақсы сәйкес келеді. Жалпы ауданы 15 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 178 мм |
| Ені | 850 мм |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |