

201 250 ₸
Жылу қуаты: 20 кВТ.
Ауа ағыны: 550 м3/сағ.
Отын шығыны: 1,9 л/сағ.
Кернеуі: 230/50 В/Гц.
Қозғалтқыш қуаты: 230 Вт
Өлшемдері (Л×Ш×В): 660х260х380 мм.
Салмағы (отынсыз): 10 кг.
Жанармай багының көлемі: 12 л.
Жылытылатын алаң: 200 м дейін2.
Қысым: 0,31 bar.
Hintek DIS 20 тікелей жылытылатын дизельдік жылу пистолеттері дизельдік отынмен жұмыс істейтін кәсіби және өнімді бағытталған жылу генераторлары болып табылады. Өндірістік үй-жайларды, шатырларды және коммуникациялардан алыс орналасқан басқа да құрастырмалы құрылыстарды жылытуға, жөндеу жұмыстары жүріп жатқан үй-жайларға немесе жартылай ашық құрылыс алаңдарына арналған.
Ең жоғары ПӘК арқасында қарқынды қыздыруды қамтамасыз етеді.
Жоғары дәлдіктегі автоматикамен және қауіпсіздік жүйесімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hintek |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 12 л |
| Жылу пистолетінің қыздыру элементі | ТЭЖ |
| Өнімділік | 550 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 20 кВт |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 260 мм |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.9 л/сағ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Желдету режимі | Жоқ |
| Қуатты сатылы реттеу | Жоқ |
| Таймер | Жоқ |
| Термостат | Жоқ |